O nás

Poslání

"Proveďte nejlepších světových Soccer Manager hru a nechat svět hrát zdarma!"

Naše Ten Soccer Manager Zásady

 1. Soccer Manager je zdarma hrát. Jsme přesvědčeni, že by mělo být vždy zdarma hrát, a volně k dispozici hrát kteroukoli osobou z jakékoliv země.


 2. Podle našeho názoru, Soccer Manager je nejlepší na světě on-line fotbalový manažer, ale budeme i nadále tvrdě pracovat, aby neustále zlepšovat o nové funkce a upgrady.


 3. Soccer Manager je hra národy, vyvinutý fotbalových fanoušků pro fotbalové fanoušky. Proto uvítáme jakékoliv nápady a návrhy, pro výrobu "svůj" hru lépe. Již mnoho nápadů, které byly předloženy k nám prostřednictvím fóra komunity se od té doby staly klíčové vlastnosti Soccer Manager.


 4. Věříme, že v pěstování přátelské internetové komunity, která je založen na fotbalový manažer, kde se lidé mohou přijít společně, užít si hru a nové přátele podél cesty.


 5. Site generuje příjmy z reklamy a prodej nějaké další volitelné herní add-ons v našem SM Shop. Tyto výnosy jsou použity pro hlavní účel udržet hru v chodu a financování budoucího vývoje. Soccer Manager je přesvědčen, že tyto příjmy generace by měla být vždy provedena v otevřeném, poctivým a etickým způsobem:
  • Nechceme zobrazovat reklamy, které cítíme, jsou nemorální nebo nevhodné pro nezletilé; například střelné zbraně, zbraně, alkohol, drogy atd.
  • Tyto inzeráty, které zobrazujeme jsou relevantní pro místa, na minimum, a mísí v tom, že nejsou v rozporu s radosti z hraní hry.
  • My nepoužíváme pop-up, pop-under, celou obrazovku, spy-ware, atd, nebo jiné typy inzerátů, které lidé prostě najít otravné.
  • Nepoužíváme triky, lži, nebo pod ruku prodejních technik vyzkoušet a propagovat naše výrobky, které jsou v prodeji v SM obchodě.


 6. Soccer Manager nepodporuje nebo podporovat násilí, rasovou nenávist, sexismus nebo jakékoliv jiné formy diskriminace. Snažíme se, aby Soccer Manager místo volné zábavy a potěšení pro lidi všech věkových kategorií, ras, náboženství a pozadí. Každý je vítán!


 7. K dispozici je filozofie na Soccer Manager, že zákazník je na prvním místě, a v důsledku toho si můžete být jisti, že je nesmírně pracovitý a obětavý tým, pracující s úmyslem, aby "svůj" oblíbený fotbalový manažer hra běží tak hladce, jak je to možné ,


 8. Děláme prodat některé doplňky do hry spolu s zboží v SM obchodě. Ale všechno, co prodáváme, tam bude vždy dobrý důvod pro nás musel prodat na rozdíl by bylo zdarma. Cena bude tak levné, jak je to možné, bude volitelné rozšíření do hry, které zvyšují požitek, ale které neposkytují výhody ve hře nad ostatními manažery, které nenakupují je. Příklady níže:
  • Pokud bychom dali každému vlastní herní svět zdarma, hra bude zaplaven herních světů, většina herní světy bude prázdný a proto ničí komunitní aspekt hry pro každého.


 9. K dispozici je velká "rodina" atmosféra mezi těmi, kteří pracují na Soccer Manager, vedení s jedním z našich zásad, že pracovní prostředí může a měla by být zábava.


 10. Naše poslední princip je stejný jako náš první! Soccer Manager je zdarma pro všechny, bude vždy zdarma pro všechny a bude vždy lepší!

Podmínky použití | Kodex chování | Ochrana osobních údajů | Mapa stránky | O nás | Kontakt

© 2005-2019 Soccer Manager Ltd. Všechna práva vyhrazena. Všechny ochranné známky jsou majetkem jejich příslušných vlastníků.